ZnanyLekarz partnerem Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (HCC) w Katowicach
Kopiuj tekst

ZnanyLekarz partnerem Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (HCC) w Katowicach

Już po raz trzeci w Katowicach spotkają się wybitni lekarze, przedstawiciele świata nauki, biznesu, finansów, rynku ubezpieczeniowego, organizacji pozarządowych, polityki, administracji państwowej i samorządowej oraz mediów. Tegoroczny Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC), odbędzie się w dniach 8-10 marca. Portal ZnanyLekarz po raz kolejny został partnerem wydarzenia.

W dniach 8-10 marca br. Katowice staną się centrum wyzwań zdrowotnych, przed ktorymi każdego dnia stają lekarze i pacjenci.  W preznetacha, panelach czy dyskusjach  weźmie udział wielu znakomitych specjalistów, którzy przekażą najbardziej aktualne informacje dotyczące poszczególnych dziedzin medycyny.  Jedną z ważnych kwestii, która będzie poruszana podczas kongresowej sesji poświęconej marketingowi w ochronie zdrowia bedzie jawność danych dotyczących wyników leczenia w szpitalach. Jeszcze przed Kongresem, zdania specjalistów były i są nadal podzielone. To jednak tylko jeden z wątków Kongresu, na który złoży się ponad 50 sesji (odbędą się 8 i 9 marca br.). Podzielone zostaną na pięć ścieżek tematycznych: polityka zdrowotna; finanse i zarządzanie; terapie; nowe technologie oraz edukacja.

-  Już po raz drugi mamy zaszczyt być na największym w regionie wydarzeniu branżowym, które idelanie wpisuje się w naszą działalność. Kilka lat temu sami podjęliśmy wyzwanie i uruchomiliśmy portal, ZnanyLekarz, który jest odpowiedzią na potrzeby zarówno lekarzy jak i pacjentów. Dziś możemy powiedzieć, że nam się udało, o czym świadczy skala naszej działalności - 18 rynków, biura w 6 krajach, 20 mln użytkowników miesięcznie i 2 mln lekarzy w bazie - mówi Iwona Dziedzic-Gawryś, PR Manger w ZnanyLekarz. - Podczas tegorocznego kongresu weźmiemy udział w panelu Marketing medyczny. Pierwszego dnia Kongresu będzie można również porozmawiać z przedstawicielami portalu na stoisku firmowym. Serdecznie zapraszamy- dodaje Iwona Dziedzic-Gawryś

Z kolei 10 marca odbędzie sie  Śląski Dzień Zdrowia,  impreza towarzysząca Kongresowi, obejmująca m.in.: bezpłatne badania diagnostyczne, konsultacje z lekarzami wielu specjalizacji, wykłady i dyskusje z ekspertami, warsztaty i pokazy, czy zajęcia sportowe prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów.

W zeszłym roku Kongres Wyzwań Zdrowotnych zgromadził ponad 2,5 tys. uczestników. W tym roku organizatorzy spodziewają ponad 3 tys. gości. III Kongres Wyzwań Zdrowotnych odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Organizatorem jest Grupa PTWP, wydawca portalu i magazynu Rynek Zdrowia.

Zapraszamy do zapisów - http://www.hccongress.pl/2018/pl/rejestracja,195.html

***
Zapraszamy na stronę www.hccongress.pl 
Facebook: facebook.com/hccongress  

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.