Bezpłatne konsultacje lekarskie i specjalistyczne w Przychodni ZnanyLekarz pod PKiN w ramach 26. Finału WOŚP

Bezpłatne konsultacje lekarskie i specjalistyczne w Przychodni ZnanyLekarz pod PKiN w ramach 26. Finału WOŚP

Opublikowany

14 stycznia br. znów zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem jej hasłem przewodnim będzie: „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Tego dnia Polacy – ale też ludzie z innych krajów – zjednoczą siły w słusznej sprawie: pomocy innym. Po raz kolejny w tę wyjątkową akcję włącza się portal ZnanyLekarz.pl. W wyjątkowej Finałowej Przychodni skorzystać będzie można z darmowych konsultacji znanych lekarzy.

Specjalnie na potrzeby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ZnanyLekarz.pl, serwis do poszukiwania najlepszych lekarzy oraz umawiania wizyt online, otwiera Przychodnię, gdzie przez cały dzień Finału będzie można skorzystać z porad lekarzy i specjalistów, wykonując badania, m.in. spirometryczne, okulistyczne czy badanie piersi. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci i młodzieży.

- Od kilku lat wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, powołując do życia Przychodnię, do której każdy może przyjść tego dnia, porozmawiać z wybranym specjalistą, wykonać drobne badania, spędzić miło czas – mówi Iwona Dziedzic-Gawryś, PR Manager w ZnanyLekarz.pl. - Przez cały dzień Finału będą dostępni wybitni specjaliści, do których niejednokrotnie trzeba czekać w kolejce na wizytę, a których udział zapewnia nasz partner medyczny: MD Clinic. Badanie spirometryczne, oznaczenie poziomu cukru, badanie w kierunku wad postawy u dzieci, ale także badanie okulistyczne, porady dietetyczne czy badanie piersi z wykorzystaniem urządzenia Braster. Nie zabraknie atrakcji i zabaw dla najmłodszych pacjentów, dzięki firmie Dumel na czele z Kasią Cichopek. Zdrowe produkty i owoce zapewni firm DailyFruits, a o najmłodszych zatroszczy się firma HIPP. Będzie kolorowo, wesoło i zdrowo. Tego dnia wszyscy gramy w jednej Orkiestrze – dodaje Iwona Dziedzic-Gawryś.

Przychodnia będzie czynna w godz. 9.00 – 22.00. Przez cały dzień będą w niej dyżurowali znani lekarze, zarówno specjaliści dziecięcy, jak i dla dorosłych. Wszystkie konsultacje i badania są bezpłatne. Przychodnia jest jednocześnie sztabem, zatem znajdziemy w niej również puszki, do których można wrzucić przysłowiową złotówkę na rzecz WOŚP.
Harmonogram działania Przychodni 
Szczegółowy plan działania Przychodni, dyżury lekarzy oraz plan pozostałych atrakcji będzie dostępny na stronie - przychodniawosp.znanylekarz.pl
Partnerzy Przychodni
 - partnerzy medyczni: Klinika wielospecjalistyczna MD Clinic.
 - pozostali partnerzy: Braster S.A.; Dumel; HIPP Polska Sp. z o.o.; Daily Fruits; Edipresse: Mamo to Ja i Babyonline.pl; RadioklinikaPoradnikZdrowie.pl; Miastodzieci.pl.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Logo_ZnanyLekarz.jpg

grafika | 485 KB

Pobierz
26FINAL_wstepny_projekt-billboardow_zolty_latawiec-podglad.jpg

grafika | 388 KB

Pobierz
00_logo_WOSP_podglad.jpg

grafika | 98,3 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
ZnanyLekarz rusza z telewizyjną kampanią reklamową

temu

26 grudnia br. wystartowała nowa kampania serwisu ZnanyLekarz.pl, która zachęca Polaków do umawiania wizyt lekarskich przez Internet. Komunikacja prowadzona w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, serwisach VoD i Internecie potrwa przynajmniej do maja 2018 r.
Koniec lata ... koniec miłości?

temu

Według danych GUS w 2016 roku w Polsce rozwiodło się 64 tys. par i chociaż ten wynik jest lepszy niż w 2015, to i tak specjaliści biją na alarm. Dzieje się tak głównie za sprawą niezmiennego współczynnika rozwodów, czyli liczby małżeństw rozpadających się na 1000 nowych związków. I chociaż Polska nie dominuje wśród krajów europejskich w odsetku rozwodów, w przeciwieństwie do Belgii, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Portugalii czy nawet naszych sąsiadów – Czech i Węgrów, to specjaliści zwracają uwagę na tzw. sezonowość rozstań. 
Grupa DocPlanner umacnia się na pozycji globalnego lidera

temu

Ponad 2 miliony umówionych wizyt, 5 milionów profili lekarzy i specjalistów, 2,5 miliona opinii oraz 155%-owy wzrost liczby klientów w 2016 r. Takimi wynikami może się pochwalić DocPlanner, jedna z największych platform łączących lekarzy i pacjentów.
ZnanyLekarz partnerem Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (HCC) w Katowicach

temu

Już po raz trzeci w Katowicach spotkają się wybitni lekarze, przedstawiciele świata nauki, biznesu, finansów, rynku ubezpieczeniowego, organizacji pozarządowych, polityki, administracji państwowej i samorządowej oraz mediów. Tegoroczny Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC), odbędzie się w dniach 8-10 marca. Portal ZnanyLekarz po raz kolejny został partnerem wydarzenia.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.